SBÍRKA POTRAVIN

Milí dobrovolníci,

obracím se na Vás jako na registrované dobrovolníky Dobrovolnické Regionální Agentury DoRA s prosbou o výpomoc při jednorázové akci  – SBÍRKA POTRAVIN.Tuto akci v Plzni pořádá Potravinová banka Plzeň, z.s., se kterou máme uzavřenou smlouvu o vysílání dobrovolníků. Níže Vám zasílám podrobnější informace:

Sbírku potravin organizuje Česká federace potravinových bank společně s dalšími charitativními organizacemi. První letošní sbírka se uskuteční v sobotu 18. května od 8.00 do 18.00 hod. ve vybraných prodejnách v Plzni a v celé České republice. Důvodem sbírky je nejen získat potraviny pro lidi v nouzi, ale i upozornit veřejnost na to, že i v České republice je chudoba problémem a že i zde je mnoho lidí v těžké životní situaci, ve které si sami nemohou zajistit ani základní potraviny a jsou závislí na pomoci druhých. Náplň práce dobrovolníka: • Rozdávat informační letáky zákazníkům se seznamem potravin vhodných k darování u vchodu do každého obchodu. • Vybírat potraviny od zákazníků – dárců do připravených nákupních košíků s logem za pokladnami. • Naskládat vybrané potraviny do vyčleněných krabic s cílem připravit zboží na převoz do potravinových bank a charitativních organizací a pomoci s jejich naložením do aut. 

 Výpomoc dobrovolníků je akutně potřeba v Tescu na Rokycanské ul., je možné se domluvit na různých časových intervalech pomoci dle Vašich časových možností (není podmínkou být k dispozici po celou dobu trvání sbírky).

Pokud byste měl/a čas a chuť  s touto akcí vypomoci, budeme velice rádi, když se nám ozvete.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat, ráda Vám Vaše otázky zodpovím.

Děkuji za spolupráci

S přáním pěkného dne

Mgr. Romana Štěpáníková

předsedkyně organizace

koordinátorka dobrovolnictví

Dobrovolnická Regionální Agentura DoRA

Brněnská 14, 323 00 Plzeň

tel: 734 110 066

www.doraplzen.cz

facebook.com/doraplzen


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *