Klub aktivních seniorek

KAS (klub aktivních seniorů) – vyhlašuje nábor nových aktivních seniorů/seniorek pro různé aktivity jako např. zpívání, cvičení, ping-pong, konverzace němčiny, výtvarná činnost, výlety, besedy apod. Termíny dle dohody.

Bližší informace na tel.: 739 004 144 ( volat od 13- 15 hod.), případně při osobním setkání v DoRA Centru každé úterý a čtvrtek od 10:00- 12:00 hod. Těšíme se na nové členy.

KONTAKT:
ZA KOLIK:
LEKTOR: Stáňa Adamcová
Věnuje se volnočasovým aktivitám pro děti i dospělé. V Doře působí především jako cvičitelka.

CO BUDEME DĚLAT?

Klub aktivních seniorek se pravidelně schází v dobrovolnickém multifunkčním centru DoRA Centrum.
Klub aktivních seniorek vede paní Stáňa Adamcová, která se mnoho let věnuje volnočasovým aktivitám pro děti i dospělé a v Doře působí především jako cvičitelka
„Děvčata“ v DoRA Centru pravidelně cvičí, aby se udržovala ve fyzické i duševní kondici. Jejich snahou je nebýt své rodině na obtíž, ale být jí naopak ku prospěchu a pomoci. Užívají si společné akce – společně cvičí a k tomu si rády zpívají, jednou týdně si opakují němčinu spolu s další seniorkou, která do DoRA Centra také dochází. Hrají ping-pong, posedí nad dobrou kávou s vlastnoručně upečeným koláčem a za pěkného počasí vyrážejí na vycházky do krásného okolí Plzně (nordic walking).
Zapojte se do našeho Klubu aktivních seniorek při DoRA Centru. Uvítáme všechny aktivní seniory, kteří mají vlastní nápady, elán a chuť nestrávit zbytek života naříkáním na gauči. Zatím jsme tu samé ženy, ale uvítáme mezi sebou i mužskou posilu.