Klub aktivních seniorů podnikl výlet do Mariánských Lázní

  • by

Senioři z Klubu aktivích seniorů, který působí při DoRA Plzeň uspořádal výlet za krásami Mariánsko-Lázeňska. Jak se jim výlet vydařil se můžete dočíst ve shrnutí od Stáni Adamcové, která má Klub na starosti i na fotografiích, které během výletu pořídila.

Krásy Mariánsko-Lázeňska


Potěšení na těle i na duši nám poskytl krásný výlet. Za aktivní činnost našeho Klubu aktivních seniorů (KAS) jsme byli oceněni organizací SenSen nejen diplomem, ale též finančním příspěvkem, a tak jsme uspořádali výlet.


V Mariánských Lázních jsme si prohlédli nejen klasiku,, – fontánu, kolonádu, prameny, kostely, krásné hotely, ale též golfový areál , okolí hotelu Krakonoš, navštívili Park Boheminium s nádhernými miniaturkami hradů, zámků a významných staveb v příjemném romantickém prostředí mezi kvetoucími záhony a keři. Zajeli jsme též k Wellness hotelu Harmonie, který obklopuje kouzelný parčík, který nám přímo učaroval. Po té jsme si zajeli na oběd a po obědě jsme pokračovali do Chodové Plané.

V tu chvíli se schovalo sluníčko a trochu sprchlo, a tak jsme hodinku strávili v restauraci Ve skále. Pak jsme ještě stihli zajet k Jízdárně ve Svědcích u Tachova, což je mimořádně zajímavá stavba, ač v této době v rekonstrukci. Byli jsme nadšeni.


Jsme šťastni, že žijeme v tak krásné zemi.

Za KAS při DoRA Plzeň
Stáňa Adamcová